Evelīnas Pārkeres autoskola - Presto!

Evelīnas Pārkeres autoskola - Presto!

Evelīna ir jauna un veiksmīga meitene, kas popularitāti un atpazīstamību jauniešu vidū ieguvusi ar savu blogu “Makeuparevelinu”. 67 tūkstoši abonentu, tas patiešām ir vērā ņemams skaitlis. Viņas Instagram kontam savukārt ir aptuveni 107 tūkstoši sekotāju.

Evelīna Pārkere - Youtube blogere un Instagram zvaigzne

Viņa pati kādā no intervijām atzīst, ka "visiem ir stereotips, ka slavenībām/publiskām personām ir jābūt ideālām. Mēs esam tikai standarts. Mēs esam tādi kā visi, mēs arī esam cilvēki. Mums arī mēdz būt slikts garastāvoklis, dusmas, bēdas, prieks. Vienīgais, kas mums atšķiras, ir dzīves stils."

Šiem viedajiem vārdiem atliek tikai piekrist. Viena medaļas puse ir tā slavenību dzīves daļa, ko viņi izrāda publiskai apskatei. Otra puse ir tā, ka arī viņi pērk pārtiku ikdienā, gatavo ēst, viņiem arī sāp, viņi raud, smejas, pārdzīvo, mācās, strādā, un arī kārto autovadītāja tiesības.

Pirmais solis ceļā uz neatkarību - iegūt autovadītāja tiesības

2018.gadā šarmantā un jaunā mediju zvaigzne nolēma kārtot autovadītāja tiesības. Evelīna Pārkere autoskola ir Presto un viņa ne mirkli nenožēlo savu izvēli. Kā savos interneta ierakstos atzīst pati meitene, Presto instruktori ir ļoti zinoši, pretimnākoši un saprotoši. Nodarbībās apgūstamā teorija tiek pasniegta vienkārši un saprotami.

Bailes un nedrošība kā stimuls, nevis kavēklis

 Savos vlogos Evelīna Pārkere atklāti runā pa savām bailēm, nedrošības sajūtu un nepārliecinātību, jo viņa nekad iepriekš nav bijusi mašīnai pie stūres. Viņas atklātība un nedrošības sajūtas atzīšana var būt lielisks stimuls arī tiem, kurus no autovadītāja tiesību iegūšanas attur tieši bailes par sevi.

Vienā no ierakstiem Evelīna saka lieliskus vārdus - ja ko sākt, tad jāsāk no grūtākā posma, jo pēc tam būs vieglāk. Vēl Evelīnai ir jānokārto autoskolas eksāmeni un braukšanas eksāmens. Kā viņa pati atzīst, uzsākot teorijas apmācības, noteikti būtu paralēli jāuzsāk arī braukšanas nodarbības, ko viņa gan pati neizdarīja un tādēļ silti iesaka citiem izdarīt pareizo izvēli.

Sekojiet līdzi Evelīnas progresam Presto YuoTube kanāla playlistē

Evelīnas Pārkeres apmācību gaitai un progresam var sekot līdzi Presto YouTube kanāla playlistē. Savukārt savos vlogos uzņēmīgā meitene stāsta par saviem pārdzīvojumiem un atziņām, kas viennozīmīgi rodas jebkurā cilvēka kā personības attīstības posmā. Sekojot līdzi Evelīnas publiskajiem vēstījumiem vadītāja tiesību iegūšanā, patīkami vērot, ka progress notiek līdz ar katru braukšanas nodarbību. Evelīna pati atzīst, ka vislielākā motivācija ir pašas centība unisonā ar saprotošajiem un pretimnākošajiem pasniedzējiem.

Singapūras Satīns un Evelīna Pārkere vienojas par izaicinājumu

Arī plaši pazīstamās hiphopa grupas Singapūras Satīns puiši ir uzsākuši kārtot autovadītāja tiesības. Viņi izaicināja Evelīnu Pārkeri piedalīties savdabīgā sacensībā - kurš no viņiem pirmais tiks pie kārotās apliecības. Ja tā būs Evelīna, Singapūras Satīns ierepos viņas vārdu kādā no savām jaunajām dziesmām. Ja pirmie būs puiši, tad Evelīna viņiem nodos savu Instagram kontu uz vienu dienu. Sekojam līdzi sacensībām un gaidām, vai Evelīnas vārds izskanēs Singapūras Satīna dziesmā, vai arī Singapūras Satīns viesosies Evelīnas Pārkeres Instagram kontā!

Sekojam līdzi Presto, Evelīnas un Singapūras Satīna stāstam!