Burvīgie Maurice Lacroix pulksteņi

Burvīgie Maurice Lacroix pulksteņi

Rokas pulkstenis jau vairākus gadu desmitus ir lielisks sabiedrotais cilvēkiem gan darbā, gan ikdienā, kā arī svinīgos brīžos. Izvēloties augstas klases pulksteni, izcila laika precizitāte un izsmalcināts, elegans dizains pavisam noteikti ir vieni no būtiskākajiem kritērijiem. Viens no pasaulē atzītiem zīmoliem, kas piedāvā šādus pulksteņus, ir Maurice Lacroix.

Maurice Lacroix pulksteņi ir ļoti iecienīti to cilvēku vidū, kas augstu vērtē un ciena ekskluzīvas, līdz pat sīkākajai niansei pārdomātas lietas. Šie īpašie pulksteņi tiek radīti kompānijā, kura par savu galveno uzdevumu izvirzījusi radīt unikālus un inovatīvām idejām papildinātus pulksteņus, tajā pat laikā saglabājot Šveices pulksteņiem raksturīgo  meistarību un kvalitāti.

Maurice Lacroix pulksteņu ražošanas procesā tiek ievērotas un rūpīgi sargātas visas senās Šveices pulksteņu izgatavošanas tradīcijas. Tieši šo jau pārbaudīto vērtību izmantošana Maurice pulksteņu ražošanā nodrošina neapšaubāmu kvalitāti un precizitāti. Šīs īpašības apvienojumā ar mūsdienīgu un inovatīvu dizainu ir būtisks iemesls, kādēļ daudzi, kas ciena paliekošas vērtības, bet tomēr vēlas doties līdzi laikam, izvēlas šī zīmola laikrāžus.

Ne bez iemesla Maurice Lacroix pulksteņi tiek dēvēti par ekskluzīviem izstrādājumiem. Pulksteņu izstrādes procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta katrai vismazākajai detaļai, lai radītu absolūtu pilnību. Kompānija par savu vadmotīvu uzskata tā saukto „iziešanu no rāmjiem”, domāšanu ārpus ierastā, lai radītu jaunus, unikālus produktus. Kā piemēru var minēt limited edition modeli Masterpiece Régulateur Roue Carrée, kura pamatā ir tas pats jau sen zināmais ritenis, kuru papildinot ar jaunām idejām, tika radīts kas inovatīvs un vēl neredzēts.

Gada laikā Maurice Lacroix tiek saražoti 9000 šo brīnišķīgo un neatkārtojamo pulksteņu. Aptuveni 80% no tiem ir vīriešu rokas pulksteņi, atlikušie 20% - sieviešu rokas pulksteņi. Viens no glamūrīgākajiem sieviešu pulksteņiem, ko piedāvā Maurice Lacroix, ir Masterpiece Square Weel Pink Pearl. Tā sievišķības caurstrāvotais dizains piemērots par sevi pārliecinātai sievietei, kura nebaidās būt pamanāma starp tūkstošiem citu. Savukārt Eliros Date ir klasisks, elegants vīriešu rokas pulkstenis, kas lieliski piestāv atturīgiem, šarmantiem vīriešiem, kuri zina savu vērtību. Piedāvā vienmēr dažādu dizainu laikrāžus, un katram ir iespējams izvēlēties sev tīkamāko un piemērotāko.

Maurice Lacroix ir saņēmuši vairākus apbalvojumus dizaina jomā, kas vēlreiz apliecina šo pulksteņu augsto novērtējumu un vērtību. Maurice veikali atrodami tikai astoņās pasaules valstīs, taču šie ekselentie pulksteņi pieejami arī citos veikalos, tajā skaitā arī Latvijā.