Dalder.lv - visi Latvijas tulkošanas biroji vienuviet

Dalder.lv - visi Latvijas tulkošanas biroji vienuviet

Profesionāls tulks starptautiskajā kultūras, biznesa un politikas pasaulē nenoliedzami ir katras valsts vizītkarte. Labs tulks lietišķu dialogu divās valodās var pārvērst par pilnvērtīgu sarunu ar skaidru mērķu un vajadzību apriti. Slikts tulks var "nogremdēt" vislabāko nodomu un mērķu vadītas sarunas.

Mūsdienās, ja vēlas sasniegt augsta līmeņa rezultātus starptautiskos darījumos, viennozīmīgi jāizvēlas profesionāli Latvijas tulkošanas biroji ar vairāku gadu pieredzi un labām atsauksmēm no klientiem. Kur operatīvi sameklēt informāciju par tulkošanas birojiem Latvijā?

Dalder.lv - vieta, kur atrast piemērotāko tulkošanas biroju

Dalder.lv ir klasiska un tai pat laikā inovatīva reklāmas sistēma ar garāku ievietošanas termiņu nekā standarta sludinājumu serveriem. Tās lietošana arī ietaupa gan laiku, gan naudu, jo pamata informācijas glabāšana un standarta funkciju izmantošana ir un vienmēr būs bez maksas. Funkcionalitātes rīki piedāvā paplašinātas iespējas gan, sludinājumus un reklāmu ievietojot, gan arī meklējot nepieciešamo preci vai pakalpojumu. Piemēram, ja tiek meklēti Latvijas tulkošanas biroji, portāls saglabā meklēšanas rīkus jeb filtrus un tie nav jāsastāda aizvien no jauna. Piedevām, parakstoties uz jaunumiem, lietotājs vienmēr pirmais saņems svaigākos jaunumus par attiecīgo preci vai pakalpojumu.

Informācija kā serviss

Portālā ir izveidota ārkārtīgi plaša populāru pakalpojumu un produktu datu bāze, kas ir gatava izmantošanai, veidojot sludinājumu. Lietotājam nav jānopūlas ar preces, pakalpojuma vai uzņēmuma tehnisko aprakstu, jo Dalder.lv piedāvā jau gatavus risinājumus. Portāla komanda ir izveidojusi mārketinga atbalstu. Katram lietotājam ir pieejami savā nozarē zinoši konsultanti, kas palīdz sludinājumu un profila izveidē.

Profils aizvieto mājaslapu

Izveidojot profilu portālā Dalder.lv, tas būs līdzvērtīgs mājaslapai. Tas skaidri norādīs katrai mērķauditorijai, kas tiek piedāvāts vai meklēts. Uzņēmumiem, kam ir liels piedāvājums, ir pieejama automatizēta datu apmaiņa (t.i. XML datu automātiskā apmaiņa).

Dalder.lv portāls ir digitāla dārgumu lāde, kurā var atrast vai ievietot visaktuālāko, precīzāko un noderīgāko informāciju. Portālā pieejams arī Latvijas tulkošanas biroju pakalpojumu piedāvājums vienuviet. Ar pāris klikšķiem var ērti visu izpētīt, kā arī pāriet uz tā uzņēmuma mājaslapu, kura piedāvājums vai profils atbilst konkrētām vajadzībām.

Dalder.lv var atrast uzņēmumus, kuri piedāvā plaša spektra tulkošanu. Pārstāvētās jomas ir finanses, mārketings, IT joma, medicīna, jurisprudence, tūrisms, medicīna, literatūra u.c.