Interneta akcijas, kas dod  iespēju nopirkt dāvanu bērnam izdevīgāk

Interneta akcijas, kas dod iespēju nopirkt dāvanu bērnam izdevīgāk

Dāvanas bērnam dzimšanas dienā, raudzībās vai kristībās var būt pamatīgs izaicinājums. Pirmkārt, kvalitatīvas un noderīgas lietas bērniem maksā daudz. Otrkārt, plašajā mantu, dažādu apģērbu vai attīstošo rotaļlietu piedāvājumā  var tik ātri apmaldīties, ka bieži vien nav pat saprotams, uz kuru pusi labāk skatīties. Saprotams, ka īpaši tuviem cilvēkiem nav vēlmes dāvināt kārtējo plastmasas rotaļlietu.

Taču tik ļoti gribas iepriecināt mazos tuviniekus, draugu bērnus vai pašiem savējos! Interneta akcijas var būt lielisks atbalsts lielo tēriņu laikā, kad pienācis kārtējais ielūgums doties uz nākošo bērnu ballīti.  Pateicoties akcijām, preces bērniem internetā iespējams nopirkt lētāk krietni izdevīgāk. Tomēr arī akciju piedāvājumā apmulst iespējams ne mazāk, kā rotaļlietu veiklā. Kādas gan ir piemērotākās dāvanas dažādu vecumu bērniem?  

Dāvanas svarīgākais uzdevums-  tai nedaudz jāpārsniedz bērna spējas

Psiholoģijas eksperti iesaka bērniem dāvināt rotaļlietas un mantas, kas nedaudz pārsniedz pašreizējās spējas un prasmes un nav paredzētas aktuālajam bērna vecumam. Piemēram, dažādas spēles un rotaļlieta  bērniem, kas vecāki par 3 gadiem,  vairāk varētu būt  piemērotas pat 2 līdz 2,5 gadus vecam bērnam. Iemesls-  vecākiem bērniem atbilstošas rotaļlietas liek vairāk domāt un ātrāk attīstīties, tādējādi būtiski ietekmējot izaugsmi . Tas nozīmē, ka  pētot rotaļlietu akcijas internetā, vajadzētu pievērst vairāk uzmanības pēc vecuma lielāku bērnu rotaļlietām un mantām.

Labākā dāvana zīdainim- dāvana mammai

Jā jādodas uz raudzībām, labākais risinājums ir piezvanīt vecākiem, lai saprastu, kāda dāvana ir nepieciešama. Dāvinātājam noteikti vajadzētu saprast, ka tik mazu bērnu dāvanas patiesībā ir paredzētas mammai vai abiem vecākiem, jo, protams, ir skaidrs, ka mazulis nevar novērtēt dāvanu. Tieši tāpēc mammas padoms par to, kas patiešām ir nepieciešams, būs lietderīgākais un vērtīgākais.

Pat interneta akcijās iegādājoties vērtīgu lietu ar būtisku atlaidi būs patiešām žēl, ja mantu vai rotaļlietu neizmantos ikdienā. Sākot no  6 mēnešus vecuma sasniegšanas dāvanas izvēlēties ir vienkāršāk, jo tās var izmantot mazuļi paši. Šajā vecumā akcijā var iegādāties, piemēram, kaut kas graužamu, grabulīšus, rotaļlietas ar skaņu vai vairākkārt lietojamos traukus.

Vienkāršāka izvēle pēc 1 gada vecuma

Ja pirms pirmās dzimšanas dienas  bērni vēl dāvanu prieku un saikni ar saviem svētkiem neizjūt, tad 1-2 gadus veci bērni krietni vairāk interesējas par dāvanām.  Taču arī viņi nesaprot, kāpēc mantas dāvina un ka viņiem pašiem ir svētki. Parasti akcijās internetā nopērkamas dažādas bērna attīstībai vērtīgas lietas, kas noderēs pat tad, ja mājās līdzīgas rotaļlietas jau būs. Ļoti vajadzīgas rotaļlietas ir, piemēram, konstruktori, kluči, dažādas saliekamas koka puzles.

Tikpat vērtīgas dāvanas var būt dažādi, vienu otrā saliekami trauciņi, piramīdas. 3-5 gadu veciem bērniem jau patīk lelles un priekšmeti, kas atgādina pieaugušo dzīvi, lai tos varētu atdarināt.

Tieši tāpēc, piemēram, virtuves komplekts,  tāfeles, zīmēšanas piederumi un bērnu būvmateriālu komplekti būs ļoti piemērotas dāvanas, ko lētāk iegādāties interneta akcijās. Bieži vien valda maldīgs mīts, ka mīkstās rotaļlietas nav jādāvina, jo parasti tās ir pārāk daudz. Tomēr patiesībā kvalitatīva un sirsnīga mīkstā rotaļlieta var kļūt par bērna labāko draugu. Var piekrist tam, ka liela izmēra mīkstās rotaļlietas var kļūt par putekļu krātuvi un bērns tās nespēj izmantot savās aktivitātēs.