Kārtridža tinte šampanieša cenā

Kārtridža tinte šampanieša cenā

Tirdzniecība mūsdienās ir palikusi pagalam negodīga. Pat eko produkcijas tirgotāji par sava produkta izcelsmi bieži vien samelo, jo šāda veida produktus drīkst pārdot dārgāk. Pircējam ir jābūt ļoti zinošam un attapīgam, lai izvēlētos labāko un lētāko variantu, jo pārdevējiem bieži vien vairs nevar uzticēties. Lielākā daļa labāko uzņēmēju jau ir sapratuši, ka labākie panākumi būs tieši tad, ja izveidosies jau patstāvīgie klienti, kuri, savukārt, nodos vislabāko reklāmu arī saviem tuviniekiem un draugiem. 

Gudrākie pircēji jau ir atkoduši dažnedažādus mārketinga trikus, ko pielieto viltīgākie pārdevēji. Taču ne visiem ir laiks caurām dienām pētīt preču cenas un kvalitāti. Gribas taču aiziet uz veikalu, paņemt visu, kas nepieciešams un, ilgi nedomājot, nodoties arī  citām dzīves darīšanām. 

Šodien vēlos pastāstīt vairāk par kādu negodīgu cenu uzskrūvēšanu printeru biznesā. Proti, lielākie vaininieki ir printeru kārtridžu ražotāji. Tās ir firmas, kas savus printerus un to kārtridžus izveidojušas tā, ka katru reizi, kad kārtridžā beidzas tinte, pēc viņu idejas Tev būtu jāpērk jauns kārtridžs. Taču kārtrižu uzpilde Rīgā ir viena no alternatīvām, kam izdodas apiet šo bezgala dārgo nejēdzību. Tālāk pastāstīšu vairāk gan par printeru firmu mahinācijām, gan arī par to, kā gudrākie prāti iemācījušies tās apiet.

Savā būtībā printeru un kārtridžu bizness ir tāds pats kā skuvekļu un žilešu ražošana. Viens bez otra pastāvēt nevar. Turklāt printeru ražotāji ir izveidojuši pat diezgan absurdu politiku - nereti printeris ir pat lētāks nekā tā oriģinālie kārtridži. Cilvēki ir aprēķinājuši, ka litrs kārtridžu tintes bieži vien maksā vairāk nekā litrs vintage šampanieša. Turklāt šī cena ne tuvu nestāv klāt tintes pašizmaksas cenai. 

Turklāt tas vēl nav viss. Šajos kārtridžos ir iebūvēts čips, kas, pirmkārt, ļauj printerim šo kārtridžu labāk atpazīt. Otrkārt, tas dod signālu printerim, kad kādā no kārtridžiem beidzas tinte. Ražotāji mums stāsta, ka tas ir uzlabojums, kas paredzēts lietotāja ērtībām, taču patiesībā tas ir kārtējais mārketinga triks. 

Nozarē strādājošie turklāt ir izpētījuši vēl kādu nozīmīgu faktu - nereti šajā it kā izlietotajā kārtridžā tinte vēl ir atrodama. Piedevām, ja tinte ir izbeigusies kaut tikai vienā no kārtridžiem, printēt ar citām krāsām, kaut vai tikai melno, Tu nevarēsi tāpat. Printeris arvien rādīs, ka tintes nav un printēt nevar.

Internetā pieejami daudzi video, kuros apgalvots tieši tas pats. Bieži vien šos video izveidojuši pat bijušie šo ražotņu strādnieki, veikalu pārdevēji vai klientu konsultanti, kuriem izdevies izpētīt printeru biznesa aizkulises. Uzcenojums un tam pavadošās mahinācijas, kas liek pirkt arvien jaunus plastmasas kārtridžus vairākas reizes gadā, ir radījušas augsni radošumam un tādējādi arī kompānijām, kas patērētājiem palīdz šim negodīgumam apiet ar līkumu.

Kārtridžu uzpilde Rīgā un citās Latvijas pilsētās ir lieliska alternatīva gan privātpersonām, gan pelnošiem uzņēmumiem. Ko tad īsti nozīmē kārtridžu uzpilde tīri praktiski? Tas nozīmē, ka Tev jau piederošo printera kārtridžu var no jauna uzpildīt ar tinti vai toneri. Tas nozīmē, ka šādā veidā printēt varēsi lētāk nekā pērkot kārtridžus no jauna. Šī starpība mēdz būt pat desmitkārtīga. Tas nozīmē arī to, ka Tu samazināsi plastmasas vai bīstamo atkritumu patēriņu. Ko vēl? Varbūt arī to, ka šādā veidā lielās printeru kompānijas par savu negodīgo cenu politiku padomās vairāk nekā iepriekš. 

Uzpildīt kārtridžus var arī mājas apstākļos. Internetā pieejami vairāki video, kā to vislabāk izdarīt, taču ne visi kārtridži ir tik vienkārši uzpildāmi. Turklāt kārtridžu uzpildes servisa darbinieks mācēs to arī pareizi iztīrīt vai restartēt kārtridža čipā iestrēgušo informāciju par tintes neesamību, ja būs tāda nepieciešamība. 

Kārtridžu uzpildes servisi piedāvā arī tā saucamos savietojamos kārtridžus. Tie ir citu firmu ražoti kārtridži, kuri piemērojas lietošanai arī lielo firmu printeros. To kvalitāte var būt ļoti dažāda, tāpēc visieteicamāk tos iegādāties kādā no kārtridžu uzpildes servisiem nekā internetveikalā. Nopērkot savietojamo kārtridžu kādā no šāda veida saloniem, Jums tiks piedāvāta arī garantija, kas palīdzēs tikt pie kvalitatīva kārtridža vienmēr. 

Jāteic, ka kārtridžu uzpilde Rīgā ir kļuvusi ērtāka kā vēl nekad. Piemēram, kartridzuuzpilde.lv salons atrodas pašā centrā, Matīsa ielā 8. Tur iespējams arī par brīvu atstāt mašīnu uz 15 minūtēm. Tas parasti ir pietiekams laiks, lai uzpildītu vai nopirktu jaunu printera kārtridžu. Ja kārtridžam būs kas labojams, tīrāms vai tas būs sarežģītākas uzbūves, tad gaidīšanas laiks gan dubultosies. 

Šis salons turklāt piedāvā arī kārtridžu piegādi uz mājām gan Rīgā, gan arī uz citām Latvijas pilsētām. Piegādes veidi - kā jau parastos interneta veikalos - ar kurjeru, caur pakomātu, Latvijas pastu vai saņemšanu degvielas uzpildes stacijā. 

Kārtridžu nozare attīstījusies arī līdz tam, ka nu jau arī Latvijā tos iespējams nodot otrreizējai pārstrādei. Tas ir augsti vērtējams panākums, ņemot vērā, ka visi kārtridži joprojām tiek ražoti no plastmasas. 

Varbūt ir vērts vairāk padomāt par vidi un arīdzan savu maciņu? Izmēģini kārtridžu uzpildi Rīgā vai pasūti jau uzpildītu kārtridžu uz mājām!