Luksusa pulkstenis – kādēļ tas ir labāks nekā Apple Watch?

Luksusa pulkstenis – kādēļ tas ir labāks nekā Apple Watch?

Kad 2015. gadā tirgū parādījās Apple Watch, tika baumots, ka šī ierīce kļūs par līderi laika mērīšanas iekārtu pasaulē. Tiesa, šobrīd, kad pagājuši jau vairāki gadi, uz to liktās cerības attaisnojušās daļēji. Tieši tāpēc šajā rakstā aplūkosim to, kādēļ kvalitatīvs un elegants Šveices pulkstenis vienmēr būs labāka izvēle nekā Apple Watch.

Tas nav jāuzlādē

Jaunākais Apple Watch modelis spēj izturēt līdz pat 18 stundām bez uzlādēšanas. Tāpat tā lietotājs var runāt līdz pat trim stundām, pieslēdzot ierīci iPhone tālrunim, izmantojot Bluetooth. Vienkāršāk sakot, šis aksesuārs ir jāuzlādē katru dienu, tādēļ, ja to plāno izmantot bieži, ar šo aspektu noteikti jārēķinās.

Turpretī, mehāniskais pulkstenis kalpos daudz, daudz ilgāk. Izvēloties augstas kvalitātes modeli, to varēsi lietot pat vairākus gadu desmitus un, iespējams, simtus. Protams, svarīga ir arī kopšana un rūpes. Un vēl – tas nekad “neuzkārsies” un tam nebūs vajadzīgi atjauninājumi.

Skaists dizains

Luksusa pulkstenis vienmēr izskatīsies lieliski, neatkarīgi no tā, ko tu nēsāsi, turklāt to iespējams kombinēt gan ar uzvalku, gan arī ko ikdienišķāku. Piemēram, pulksteņu un juvelierizstrādājumu interneta katalogā Chrono tev ir iespēja izvēlēties starp dažādiem augstas kvalitātes laikrāžiem no pasaulē atzītiem zīmoliem – Breitling, Bovet, Harry Winston, Omega, Rolex un daudziem citiem.

Savukārt Apple Watch modernā kvadrāta forma un izteiktās līnijas, kaut arī pievilcīgas, tomēr ierobežo sevi ar vienu vienīgu dizainu, kas nav sevišķi elastīgi dažādām gaumēm.

Unikalitāte

Lai taptu augstas kvalitātes pulkstenis, nepieciešami mēneši vai pat gadi, jo kopā jāsaliek daudzas, ļoti smalkas un sarežģītas detaļas, mehānismi utt. Tādēļ arī šo laikrāžu cena atspoguļo pūles, precizitāti un profesionalitāti, kas ieguldītu, lai radītu gala rezultātu, kuru iespējams nēsāt u rokas. Ir tādi modeļi, kuri rāda ne tikai laiku stundās, minūtēs un sekundēs, bet arī milisekundēs. Tāpat ir aksesuāri, kuros redzams arī datums.

Jauni Apple produkti tiek radīti salīdzinoši bieži, turklāt jāņem vērā, ka to svaigākie izlaidumi gluži vienkārši pārspēj vecākos modeļus, tādēļ diez vai šajā gadījumā būs iespējams tas, ka tēvs nodod savu pulksteni dēlam. Ja vēlies, lai ierīce kalpotu labi, nepieciešams izvēlēties jaunāko modeli.

Izvēle starp Apple Watch un klasisko rokaspulksteni ir katra paša ziņā. Kāds, iespējams, vēlēsies izmēģināt, kā ir lietot mūsdienīgu laikrādi, cits paliks pie pārbaudītām vērtībām.