Gundars Vīksna – arhitekts, kas piepilda vēlmes jau vairāk nekā 30 gadus

Gundars Vīksna – arhitekts, kas piepilda vēlmes jau vairāk nekā 30 gadus

Es visu mūžu esmu centies darīt lietas, cik labi vien spēju, būt, ja nu ne sekotāju pirmajās rindās, tad vismaz nebūt pēdējais, un tad nevar neielikt visu savu emociju gammu katrā savā darbā. Jo tālāk rit mans darba mūžs, jo vairāk mīlestības esmu iemācījies savos darbos ielikt,” tā par savu darbu saka arhitekts Gundars Vīksna, viena no vecākajiem arhitektu birojiem Latvijā vadītājs.

Gundars Vīksna atzīmē, ka par arhitektu nevar kļūt – cilvēki ar šīm dotībām piedzimst, jo arhitekta profesija ir ārkārtīgi īpaša un unikāla. Pieredzējušais arhitekts savus nospiedumus Latvijas kultūrā jau atstāj jau vairāk nekā 30 gadus Arhitekti ir spējīgi saredzēt, sajust un iztēloties lietu kopumu, skatīties nākotnē, noslēpt trūkumus.  Patiesībā mākslas radīšana ir tikai maza daļa no arhitektu uzdevumiem, sarežģītākais ir rezultātu padarīt funkcionālu un lietotājam ērtu. Arhitekta pakalpojums būtībā nozīmē pasūtītāja ideju, vīziju un domas novirzīt un realizēt ēkas vai iestādes būvniecībā.

G. Vīksnas arhitektu biroja pamatpostulāti

Vienmēr būs kāds, kas procesu virza, kāds, kas nosaka tendences un kāds, kas sekos šai attīstībai un tendencēm, interpretējot tās savā stilā un mēģinot pievienot savu raksturu un pārliecību. Protams, būt par līderi un “bara vadoni” tik skrupulozā un sarežģītā nozarē ir liels izaicinājums un par tādiem kļūst tikai neliela daļa. Lielais vairums radošo cilvēku pasaulē ir tie otrie – sekotāji.

Viens no uzticamākajiem arhitektu birojiem Latvijā

Šo faktu apliecina 24 gadu pieredze, vairāk nekā 1000 realizētie projekti un apmierinātie klienti. G. Vīksnas arhitektu biroja Dīķu ielā 11, Liepājā un Nometņu ielā 46A, Rīgā, ieklausās savu klientu vēlmēs un rada nākotni. Klienti īpaši priecīgi ir par projektu realizāciju termiņā un noteiktajā budžetā. Rezultāts ir ērta ēkas funkcija, kas paredzēta plašam vai šauram lietotāju skaitam un visiem atpazīstami ēkas skati. Sākotnēji tas ir skicēs un attēlos, pēc tam izdrukātās fotogrāfijās  un finālā jau kā ainavas sastāvdaļa.

Objektīvais subjektīvajā

Gundara Vīksnas arhitektu birojā arhitektūru sadala divās daļās. Viena  ir pilnībā subjektīva- patīk, vai nepatīk. Savukārt, otra daļa ir objektīvā – funkcionālais risinājums. Arhitekta G. Vīksnas arhitektu biroja  pievienotā vērtībā ir spēja apvienot abas šīs puses. Zvanot 634 24 067 iespējams par to pārliecināties!