Vīriešu krekla pareiza izvēle ļaus parādīt savu personību arī citiem

Vīriešu krekla pareiza izvēle ļaus parādīt savu personību arī citiem

Viena no galvenajām apģērba daļām vīrieša dzīvē ir krekli, kas aizņem lielāko daļu viņa garderobes. Sākot no krāsainiem t-krekliem, beidzot ar elegantiem pogājamiem krekliem, ko nēsāt kopā ar uzvalku. Izvēlēties vīriešu kreklu nav lielākā māksla, problēmas sākas, kad jāzina, kā to pareizi valkāt un ar ko savienot, tomēr, lai jau laicīgi zinātu vai būs pie kā kreklu pievilkt un vai tas izskatīsies labi, jāņem vērā pāris svarīgas lietas, ko der piefiksēt jau laikojot kreklu veikalā un pat ja tas patīk, varbūt tomēr ir vērts izvēlēties citu.

Gan t-kreklam, gan pogājamajam kreklam svarīgi izvēlēties atbilstošu izmēru. Pat ja esam pārliecināti, ka visu mūžu nēsājam M izmēru, tomēr ir vērts vīriešu kreklu piemērīt, pat ja pēc skata šķiet, ka tas derēs. To vai krekls izvēlēts atbilstoša izmēra, var noteikt pēc vairākām lietām. Viena no tām ir plecu vīles. Ja tās ir pārāk tuvu kaklam, krekls ir pārāk mazs, ja tās tālu karājas pāri plecam, tas ir pārāk liels. Otrs iemesls, kas varētu likt pārdomāt ir garums. Tam būtu jānosedz jostas sprādze un tur arī jābeidzas. Ja tas ir īsāks vai stipri garāks, acīm redzot krekla modelis nebūs jums atbilstošs.

Ja auguma forma pašu apmierina, var izvēlēties piegulošu t-kreklu, tomēr, ja šķiet, ka ir kas slēpjams, vai vīrietis nejūtas ērti piegulošās drēbēs, labāk izvēlēties t-kreklu ar taisnu piegriezumu, kas būs mazliet platāks, tomēr aizvien izskatīsies lieliski.

Lai izvēlētos lielisku pogājamo vīriešu kreklu, ir vairāki aspekti, kas jāņem vērā. Tā pat kā t-kreklam, svarīga ir plecu atrašanās vieta, kas norādīs vai tas ir pa šauru vai tieši laikā. Tomēr, ja plānots šo kreklu nēsāt tikai un vienīgi zem žaketes, ir piedodams, ja tas ir nedaudz par lielu, tomēr pārāk šaurs kakls neradīs pareizo iespaidu pat, ja to ti kā piesedz žakete un šlipse.

Šeit svarīgi ir izvēlēties arī sev atbilstošāko modeli. Tieviem augumiem piestāvēs slim fit, kas komplimentēs tieši šim auguma tipam, nebūs par lielu un nekarāsies, kā tas būtu ar tāda paša izmēra citu modeli. Apaļīgākiem cilvēkiem piestāvēs regular fit vīriešu krekli, kas ir taisna vai paplašināta piegriezuma. Tie radīs daudz sakoptāku tēlu un vienmēr izskatīsies labāk nekā iespīlēti krekli, kas izskatās par mazu vai kā paņemts no kāda mazāka radinieka.

Lai veiksmīgāk saprastu, vai likt kreklu biksēs vai atstāt karājamies, jāpievērš uzmanība tā apakšmalai. Ja tā ir noapaļota un pagarināta, paredzēts to likt biksēs, bet ja mala ir taisna un beidzās aptuveni vietā, kur ir jostas apakšmala, to var nēsāt neliekot biksēs. T-kreklus biksēs var likt tikai tad, ja tie ir apspīlēti, ja tie ir paplašināti, radīsies balona efekts un nepareizs siluets, kas neradīs pareizo iespaidu par valkātāju.

Ja gribās atlocīt piedurknes, vislabāk to darīt vienreiz tās atlokot pāri elkonim un tad ar otro locījumu sasniegt vēlamo augstumu. Sliktu iespaidu radīs uzrullētas piedurknes, kas atlokot atpakaļ pilnā garumā būs saburzītas. Tas radīs nekoptu tēlu un bojās krekla piedurknes, kas tiks ātrāk novalkātas.

Vīrieša krekls ir gan ikdienas, gan svētku dienu vīrieša galvenais apģērba gabals, kas parāda ne tikai vīrieša personību, bet arī viņa attieksmi pret dzīvi. Pēc šī apģērba kvalitātes un vilkšanas veida var daudz pateikt par to, cik lielu nozīmi vīrietis piešķir detaļām un stilam. Izvēlieties kvalitatīvas lietas, kas ne vien izcels jūsu personību, bet arī kalpos gadiem ilgi.