Preču un pakalpojumu katalogs

Preču un pakalpojumu katalogs

Vai Latvijas tirgū pieejams kāds portāls, kurā būtu pārstāvētas visas preces un pakalpojumi? Lai arī viss ir ļoti plašs jēdziens, tomēr visplašākajā klāstā visdažādāko pakalpojumu sfēras šobrīd ir iekļautas jaunajā reklāmas un sludinājumu portālā dalder.lv. Sākot no nekustamo īpašumu darījumiem un darba sludinājumiem līdz pat izglītības iestādēm un sērkociņu kastītēm. Portāls par visu - nebaidos dalder.lv nodēvēt tieši šādi.

Visplašākais preču un pakalpojumu katalogs atrodams tieši šeit. Turklāt ne vien to var novērtēt sludinājumu un reklāmas pieejamības aspektā, bet dalder.lv sniedz pievienoto vērtību standarta reklāmas funkcijai - tam ir potenciāls kļūt par plašāko atsauksmju krātuvi Latvijā. Bez tam - nevis šīs atsauksmes iespējams atstāt anonīmi, bet gan kā autorizētam lietotājam, kuram izveidots savs profils līdzīgi kā tas ir sociālajos tīklos.

Nenoliedzami - lai reklamētu preces un pakalpojumus, tam nepieciešama atsevišķa platforma un katalogs. Tieši tāpēc pastāv sludinājumu portāli. Lai arī lietotāji kā populārākos atzīst un pieraduši pie tādām mājas lapām kā ss vai mm, tomēr tirgū parādījusies jauna alternatīva, kuras priekšrocības ievērojami pārsniedz esošo līderu piedāvāto funkciju spektru. 

Preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv lepojas ar tādām inovācijām, kas tiešsaistes un reklāmu sludinājumu dēļus var pacelt jaunā līmenī. Šeit uzņēmumi gūst iespēju saņemt papildus reklāmu, ne vien par sevi pastāstot sludinājumā, bet arī dalder.lv izveidotā mājas lapā, kas organiski iebūvēta portālā. Par priekšrocībām vairāk pastāstīšu turpinājumā.

Preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv - par visu padomāts

Preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv palīdz rast risinājumu visdažādākajām problēmām - šeit var atrast zinošu speciālistu, kas saremontēs datoru, kā arī publicēt sludinājumu iepazīšanās sadaļā. Te pieejams plašs katalogs veselības un medicīnas pakalpojumu sfērā, kā arī brīvā laika pavadīšanas veidiem šī ir draudzīga platforma - niansētais iedalījums parūpējies par visu.

Par to noteikti pārliecināties var katrs pats, atverot dalder.lv. Par saviem pakalpojumiem var informēt dažādāko nozaru speciālisti. Un tā vietā, lai kādu ne tik populāru pakalpojumu atstātu neklasificētu vai to ievietot sadaļā Citi, dalder.lv var atrast sev vēlamo kategoriju.

Turklāt - ne vien par iedalījumu portāla izveidotāji parūpējušies kategoriju aspektā. Arī reģionālais iedalījums ir daudz pārdomātāks kā citviet. Šeit var pārskatīt visu Latvijas novadu sludinājumu dēļus vienkopus. Ja, piemēram, tiek meklēta kāda prece Ogrē, pircējs var aplūkot vienkopus visu Ogres novadu - tādā veidā ērti var uzzināt par piedāvājumu tuvākajā rādiusā.

Mini mājas lapa + sludinājums

Šis ir standarta komplekts, kuru piedāvā preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv. Ikviens var ievietot standarta sludinājumu bez papildus maksas. Tāpat klāt nāk bonuss - sava mājas lapa. Sludinājumā redzams vai nu ievietotāja vārds un uzvārds vai uzņēmuma nosaukums. Uz tā uzspiežot, atveras attiecīgā mājas lapa. Tajā redzams fona attēls un profila bilde. Uzņēmums var ielikt logo, privātpersona - savu bildi (līdzīgi kā sociālajos tīklos).

Būtiskākā iedaļa, kas, manuprāt, sniedz visnozīmīgāko pievienoto vērtību, ir atsauksmju sadaļa. Tajā katrs, kam bijusi sadarbība ar noteikto privātpersonu vai uzņēmumu, var dalīties savos iespaidos. Tas ir būtiski, jo palīdz novērst krāpniecības risku. Savukārt, ja preci vai pakalpojumu sniedz uzņēmums, kas darbojas pēc labākās sirdsapziņas un nozares standartiem, var sagaidīt pozitīvu atsauksmi. Un atsauksme runā skaļāk par pašu reklāmu.

Dalder.lv piešķirtajā lapā pieejama arī oficiālajām mājas lapām raksturīgā iedaļa “Par mani”. Tā ir iespēja uzņēmumam iepazīstināt ar savu vēsturi, dalīties savās vērtībās un vīzijā, komunicēt ar pircēju daudz personīgākā veidā. Savukārt, pievienotā atsauksmju iedaļa - tā noteikti ir labākā reklāma, kas sniedz potenciāliem pircējiem drošības garantu. Piešķirtā mājas lapa organiski iekļaujas kopējā dalder.lv dizainā, kā arī sludinājumā.

Filtri - palīgs īstās preces vai pakalpojuma meklējumos

Jauns un moderns risinājums, kā būtiski atvieglot meklēšanas procesu un sludinājumu caurskatīšanu darīt daudz efektīvāku, ir filtru izmantojums. Katram reģistrētam lietotājam iespējams izveidot personalizētus filtrus - savus meklēšanas kritērijus noteiktā kategorijā. To var izdarīt, atverot noteiktu iedaļu, piemēram, vakances. Tad atliek savadīt vēlamos aspektus - kādas slodzes darbs, kāda izglītība un pieredze vajadzīga. Spiež pogu Saglabāt.

Tad tiek izveidots filtrs. Nākamreiz, atkal meklējot sludinājumu šajā kategorijā, tas viss nav jāvada no jauna. Atliek tikai lapas augšējā kreisajā stūrī uzspiest uz pirmo ikonu - filtra ikonu - un automātiski varēs veikt meklēšanu, izmantojot jau iepriekš sagatavoto uzmetumu. Turklāt - ikviens, kas izveido filtru, saņem paziņojumu, ja minētajā kategorijā ievietots atbilstošs sludinājums. Tādā veidā var nepalaist garām jaunāko piedāvājumu.

Nereti tieši tas ir klupšanas akmens - kāds cits pārķer sludinājumu un pie kārotās preces neizdodas tikt, jo pircējs aizsteidzies priekšā. Šādu iespēju var mazināt iestrādātā notifikāciju sistēma. 

Vēl viens ērts papildus bonuss, ko piedāvā preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv, ir iespēja saglabāt favorītos mīļākos sludinājumus, uzspiežot uz zvaigznītes. Pateicoties tam, arī labāko piedāvājumu nevajag meklēt atkārtoti - to var atrast savā izlasē, spiežot kreisajā stūrī uz zvaigznītes ikonas.

Preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv - izdevīgi

Galvenais secinājums, ko var izdarīt, pamēģinot lietot portālu un pārliecinoties par tā sniegtajām priekšrocībām, ir vienkāršais fakts, ka tas ir izdevīgi. Par sludinājumu varu nemaksāt, bet iespējas - teju neierobežotas. Iegūstu savu mājas lapu un piekļuvi plašai atsauksmju datu bāzei. Līdz ar to varu iepirkties daudz drošāk. 

Preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv piedāvā arī maksas mārketinga rīkus. Taču ikvienam jaunajam portāla lietotājam tiek dāvināti 50 EUR digitālajā maciņā, kurus iespējams izmantot, lai šos rīkus izmēģinātu. Privātpersonas var izcelt sludinājumu, tādā veidā darot to pamanāmāku. Tiesa, tas maksā vien 0,50 centus. Vēl var piešķirt VIP statusu - uz noteiktu laiku sludinājumu novietot pirmajā rindā, lai to pamanītu noteiktā kategorijā vispirms.

Uzņēmumi var preci vai pakalpojumu piedāvāt kā dāvanu. Apsveicot kādu tuvu cilvēku svētkos, nereti sveicēji izvēlas pasniegt dāvanu karti. Un dāvināt var gan piedzīvojumus, gan praktiskas lietas. Nošaut greizi nevar teju nevienā sfērā. Ja reiz šo iespēju dalder.lv piedāvā arī šobrīd izmantot teju par velti, nesaskatu iemeslu, kāpēc to nepamēģināt. Tāpat var rīkot akciju vai citas mārketinga aktivitātes. Tas turklāt sastāda vien 10% no ierastajiem izdevumiem.

Preču un pakalpojumu katalogs dalder.lv iepirkšanās procesu dara kvalitatīvāku un drošāku - gan no pārdevēja, gan pircēja skatupunkta. Abas puses var redzēt viens otra profilu gluži kā sociālajos tīklos. Atsauksmes var lasīt kā par pircēju, tā par pārdevēju. Noteikti ikviens ir ieinteresēts, lai rezultātā veidotos pozitīva sadarbība un iepirkšanās process. Dalder.lv izstrādātie risinājumi ir liels solis pretī augstāka līmeņa sludinājumu portāliem. 

Ieskaties dalder.lv un pārliecinies par priekšrocībām pats!