Pulksteņu remonts – otrā dzīvība smalkajam mehānismam

Ir lietas, kam mēs ļoti pieķeramies. Labākajā gadījumā tās ir materiāli nenovērtējamas lietas, kas silda mūs no iekšpuses. Morālas vērtības. Tomēr citreiz un diezgan biežāk mūsdienu laikā, lielāka vērtība tiek piešķirta lietām, kas sasitās ar mantisko un materiālo vērtību, bet, lai cik skumji nebūtu – lietas mēdz sabojāties/saplīst. Cik labi, ka ir neatlaidīgas un gudras personas, kas spēj lietas atdzīvināt un dot tām otro iespēju.

Baltic Watches - pilna servisa pulksteņa centrs

Soli pa solim kāpjot, ar neatlaidīgiem gājieniem uz priekšu, Ģirts Strencis ir sasniedzis savas karjeras un profesionālās dzīves kopsavilkumu jeb citiem vārdiem sakot, izveidojis pilna servisa pulksteņu centru – Baltic Watches.

Jau vairāk nekā desmit gadus tiek veicināta Šveices rokas pulksteņu popularizācija tepat pie mums Vecrīgā, Jāņa ielā 3. Pilna servisa ietvaros ir paredzēts remonts pulksteņiem  un to tirdzniecība – pulksteņu atpirkšana un apmaiņa, kas izceļ Baltic Watches, kā pirmo šāda veida uzņēmumu Baltija, kas atjauno lietotus augstas klases rokas pulksteņus.

Augstas precizitātes pulksteņu remonts

Stabila uzņēmuma pamata atslēga ir labs un profesionāls kolektīvs jeb komanda. Tā veic savu darbu ar augstu atbildību. Šis viss precīzi raksturo Baltic Watches uzņēmumu. Tas pulcē vairākus savas jomas pārziņus, kuru specializācija ir pulksteņu remonts jeb tautā saukti par centrā darbojās:

  • Ervīns Undelis – viņš ir galvenais Baltic Watches darbnīcas speciālists, kurš bija maza daļa no Ģirta sapņa piepildījuma un spēja dot vislabāko pulksteņu remonta jomā. Tieši Ervīns vislabāk pārzin to kā pulksteņu remonts spēj būt par veselu zinātni. Viņš var lepoties ar šādiem Šveices manufaktūru izsniegtiem sertifikātiem, kā piemēram, Maurice Lacroix un Raymond Weil.
  • Imants Jansons – diplomēts pulksteņu meistars, kurš specializējas īpaši smalku un sarežģītu mehānismu remontā;
  • Staņislavs Ņefedovs – speciālists, kurš nodarbojās ar kvarca pulksteņu remontu.

Nebeidzama izaugsme un prioritātes

Šie sertificētie speciālisti ik gadu dodas uz Bergeon rūpnīcu Šveices pilsēta Leloklā, kur iepazīstas ar jaunākajām tehnoloģijām un pulksteņu inženierijas izmaiņām. Šis nebeidzami pierāda šo vīru profesionalitāti un rūpes būt labākajiem savā jomā.

Visi iegūtie sertifikāti un diplomi ļauj pulksteņmeistariem izmantot un veikt attiecīgo marku modeļu remontu šeit pat Baltic Watches telpās, izmantojot akreditētu Šveices aprīkojumu, kā arī pasūtīt orģinālās un ļoti smalkās mehānisma detaļas, kas palīdz kvalitatīvi veikt pulksteņu remontu.

Baltic Watches remonta darbnīcu var nosaukt par veselu laboratoriju, kas spēj izmantot vislabāko ko vien spēj gūt. Tie ir augstas klases darba rīki – Bergeon, Breitling, Elma, Greiner, Witschi. Šis specializētais aprīkojums ļauj ļoti veiksmīgi tikt galā ar jebkuras grūtības pakāpes defektu.

Pulksteņu darbnīca ir papildināta ar ķīmisko laboratoriju, kur tiek veiktas smalkas manipulācijas – tīrīšana, pulēšana un mikroputekļu likvidēšana. Būtiska ir vide – tā ir sterila.

Visprecīzāk uzņēmumu raksturo tā darbības un profesionālās sfēras, ko tas var piedāvāt. Baltic Watches centrs piedāvā daudzas pulksteņa remonta funkcijas, ko ir vērts likt aiz aus, ja mājās glabājas kāds nelietos rokas pulkstenis :

  • jauna stikliņa uzstādīšana;
  • barošanas bloka nomaiņa;
  • korpusa restaurācija;
  • detaļu pasūtīšana, kā arī izgatavošana;
  • iekšējo mehānismu, turbijona, hronogrāfa, minūšu repetīra, mūžīgā kalendāra, kā arī daudzu citu daļu remonts;
  • tīrīšana ar ultraskaņu iekārtu;
  • hermētiskuma un ūdensizturības pārbaude.

Nav obligāti jālabo vai jāpērk, lai iegrieztos Baltic Watches centrā, tur droši var doties pēc profesionāla padoma vai konsultācijas. Var zvanīt un uzdot interesējušo jautājumu :

206 777 11 vai arī sūtīt e-pastu un vienoties par tikšanās laiku vai vēlamo pakalpojumu : info@balticwatches.com.

Neatmet ar roku, ja vairāk smalkais mehānisms nevēlās pukstēt – dod tam otro iespēju izmantojot pulksteņa remontu!