Botulīna injekcijas Rīgā - atgūsti vairākus gadus!

Botulīna injekcijas Rīgā - atgūsti vairākus gadus!

Ja varžu kājiņām ap acīm pievienojušās pamatīgas grumbas pierē, no smaidīšanas iespiedušās rievas uz vaigiem, acu āda elastīgums zudis un tas nomoka katru reizi skatoties spogulī, ir laiks meklēt profesionālu palīdzību. Visbiežāk sievietes ir neapmierinātas tieši ar mīmikas jeb hipermīmiskajām grumbām, kas nozīmē, ka vairāk skarta pieres daļa.

Botulīna injekcijas

Botulīna injekcijas Rīgā ir ne tikai ideāls veids, kā uzlabot gan sejas ādas elastību, krāsu un tvirtumu, bet arī uzlabot savu pašvērtējumu. Protams, var jau teikt, ka grumbas tikai izdaiļo sievieti, parāda dzīves pieredzi un briedumu, bet kāda jēga būt pieredzējušai un nobriedušai, ja skatīties spogulī ir nepatīkami un skatoties bildes, kurās sejas āda vēl bija tvirta un mirdzoša, uzmācas depresīvs garastāvoklis?

Tieši aktīva mīmika ir biežākais grumbu izraisīšanās cēlonis, tāpēc, lai saprastu, kāds varētu būt botoksa injekciju rezultāts, ļoti svarīgi ir precīzi novērtēt sejas stāvokli. Jo dziļākas grumbas un neelastīgāka āda, jo grūtāk būs to padarīt līdzenu un gludu, tāpēc uz skaistumkopšanas salonu vēlams doties laikus.

Botulīna injekciju lieliskā iedarbība

Botokss jeb botulīna toksīns sastāv no proteīniem, kuru galvenais uzdevums ir atslābināt muskuļus un ieņemt iepriekšējo stāvokli. Parasti botulīna injekcijas izmanto pieres rajonā, acu kaktiņos, uz virsdegunes, kā arī lūpām. Ja botoksa injekcijas veic regulāri, būtiski tiek aizkavēta jaunu grumbu veidošanās un muskuļu atslābināšanai būs ilgtermiņa efekts.

Rezultātu iespējams redzēt jau 3-5 dienām pēc procedūras. Efektīvākais tas ir pēc 10-14 dienām un saglabājas pat sešus mēnešus. Lai saglabātu ilgstošāku efektu, noteikti nepieciešams iziet procedūru. Sevišķi izcils rezultāts būs, ja injekcijas tiks apvienotas ar citām procedūrām, piemēram, sejas attīrīšanu jeb dermabrāziju.

Iespēja atgūt jaunību!

Skaista, elastīga un nostiepta sejas āda bez grumbām ir daudzu sieviešu sapnis. Ik rītu skatīties spogulī uz grumbām un nogurušajiem plakstiņiem ir visai smagi. Reizēm liekas, ka palīdzēt var tikai skalpelis un ķirurģiska iejaukšanās, taču patiesībā ir iespējams cits risinājums, kā skatoties spogulī atkal sajust prieku, izmantojot botulīna injekcijas.

Ik viens teorijā zina, ka viens no galvenajiem ādas veselības uzturēšanas pamatiem ir veselīgs uzturs, pietiekošs izdzertā ūdens daudzums un kustīgs dzīvesveids. Tieši tāpēc savā ikdienas uzturā pēc iespējas vairāk jāiekļauj termiski neapstrādāti, veselīgi, ekoloģiski audzēti produkti, lai dotu organismam nepieciešamo antioksidantu un vitamīnu daudzumu, kas nosaka ādas atjaunošanās tempu un efektivitāti.