Šveices pulksteņu darbnīca Tavam luksusa laikrādim

Šveices pulksteņu darbnīca Tavam luksusa laikrādim

Viennozīmīgi, zināmākais luksusa aksesuārs ir pulkstenis, kas ražots Šveicē. Šāds pulkstenis liks citiem domāt, ka tā nēsātājs ir gudrāks, veiksmīgāks, bagātāks, un tas veicina arī savu augstāku pašvērtējumu. Pasaules 500 bagātākie uzņēmumu vadītāji nēsā luksusa pulksteni, lai parādītu, ka dzīvo elites līmenī un radītu par sevi labāku pirmo iespaidu! Brīdī, kad uz rokas ir luksusa pulkstenis, var atvērties daudzas durvis gan biznesa, gan personīgajā dzīvē.

Kāpēc man jāvalkā luksusa pulkstenis?

Jāsaprot, ka luksusa pulksteņus atpazīs tikai zinātāji un cilvēki, kas paši valkā augstākās raudzes un kvalitātes laikrāžus, kam ir svarīga katra nianse un klusa greznība. Šis aksesuārs nav viegli atpazīstams, bet gaumīgi, pareizi un pārliecināti izvēlēts rokas pulkstenis, atspoguļo nēsātāja dzīves stilu, mērķtiecību un veiksmi. Luksusa rokas pulkstenis parāda statusu un labklājību un īpaši svarīgi tas ir biznesa vidē, kur pulkstenis var palīdzēt radīt par sevi pārliecinošu un perfektu tēlu. Pulkstenis var būt vīrieša galvenais aksesuārs un sievietes rotu papildinājums.

Baltic Watches Rīgā, Latvijā

Šveices pulksteņu darbnīca ir vieta, kas nodrošina šī ekskluzīvā aksesuāra sirdspuksta ilgmūžību. Baltic Watches veikals Rīgā ne tikai piedāvā oriģinālus un luksusa laikrāžus no Šveices, bet arī uzpērk/pārdod lietotus pulksteņus un veic šo smalko mehānismu apkopi un remontdarbus.

Baltic Watches viennozīmīgi ir vieta, kur visaugstāk tiek vērtēta kvalitāte un dzīves greznība. Luksusa aksesuāri un rokas pulkstenis nenozīmē tikai augstu cenu – tai ir pamatojums un izskaidrojums. Piemēram, meistarība... Neticami, bet vienā Šveices mehāniskajā pulkstenī var būt pat tūkstotis detaļu! Pasaulē sarežģītākais pulkstenis sastāv no 2800 detaļām un to izgatavoja trīs meistaru astoņu gadu garumā. Par sekundēm atbild viens zobrats, par minūtēm otrs, par stundām trešais, par dienām ceturtais, par mēnešiem piektais, par gadiem sestais, par garajiem gadiem septītais. Visiem zobratiem kopā jādarbojas ar apbrīnojamu precizitāti, ko profesionālie pulksteņu meistari veic pat divus gadus.

Profesionāla pulksteņu darbnīca

Šveices pulksteņu darbnīca ir vieta, kur visaugstāk vērtē profesionalitāti, zināšanas un spēju attīstīties. Ne visi pulksteņu meistari ir gatavi strādāt ar Šveices ražojumiem, tāpēc izvēloties savu partneri, jāmeklē visuzticamākais un zinošākais uzņēmums. Viens Šveices pulkstenis top 10 līdz par 24 mēnešus, tāpēc tikpat lielai atbildībai, kā to gatavojot, jābūt veicot pulksteņu remontu. Bieži vien Šveices pulkstenis ir iespēja atstāt pēdas par sevi, jo tas ir viens no izplatītākajiem mantojuma objektiem.