Vakances un darbs Rīgā – iespēja uzsākt savu interneta biznesu

Vakances un darbs Rīgā – iespēja uzsākt savu interneta biznesu

Jā, arī Rīgas iedzīvotājiem, neskatoties uz ikdienas dzīves dārdzību, ir iespējams uzsākt savu interneta biznesu, izmantojot jauno un inovatīvo e-komercijas platformu dalder.lv. Tā ir balstīta uz virkni tirgus pētījumu un tās pamatā ir klasisku sludinājumu sistēma, ko var ievietot manuāli, vai izmantojot automatizācijas iespējas XML formātā, ja sludinājumu ir daudz. Darbs Rīgā vienmēr ir bijusi viena no svarīgākajām sadaļām sludinājumu portālos, taču dalder.lv ir spēris milzīgu soli uz priekšu un lietotājiem piedāvā jaunu biznesa modeli – sludinājumiem pievienot arī mārketinga instrumentus, piemēram, piešķirt digitālus kuponus jeb dot īstermiņa atlaides, pārdot pakalpojumu vai preci kā dāvanu, kā arī veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas.

Informāciju var ievietot bez maksas vai ar maksas reklāmas iespējām, kas uzskaitītas iepriekš, taču par ļoti pievilcīgām cenām. Portāla attīstītāju un realizētāju pieeja pilnībā izmaina veidu, kā pakalpojumi un preces tiek virzīti internet un īpaši domājot par mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Milzīgs ieguvums portālā ir iespēja izveidot savu mikro mājas lapu bez maksas!

Dalder.lv e-komercijas platformas priekšrocības

Dizains un funkcijas

Viens no stūrkameņiem, kas atvieglos portāla lietošanu, ir platformas patīkamais dizains un tās lietojamība jeb funkcionalitāte. Tikpat svarīga ir filtrēšana un lokalizācija. Tā kā katram pakalpojumam un precei ir noteiktas īpašības, to salīdzinājumam nepieciešama šķirošana jeb filtrēšana ar atbilstošiem un pārdomātiem filtriem. Tā ir ļoti būtiska Dalder.lv inovācija, tāpat kā iespēja saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī pieteikšanās paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna informācija, kas atbilst šiem uzstādījumiem.

Neviens cits portāls vai platforma nekad spējis nodrošināt tik sīku administratīvo sadalījumu, lai informāciju Latvijā atrastu katrs iedzīvotājs neatkarīgi no dzīvesvietas. Ja katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam, t.sk. arī Rīgai, ir savs reklāmas dēlis jeb afiša. Darbs Rīgā sludinājumu sadaļa, protams, tāpat būs pieejama arī

Lokalizācijas iespējas

Neviens cits portāls vai platforma nekad iepriekš nav tik sīki administratīvi iedalījis informāciju Latvijā – katram novadam, pilsētai un pilsētas rajonam tagad ir savs reklāmas dēlis. Uzzināt, kas notiek tepat, blakus, ir kļuvis viegli! Republikas pilsētām pieejams arī pilsētu rajonu dalījums, turklāt novadiem – pagastu.

Google līmeņa meklēšanas funkcijas

Saprotams, ka jo lielāks informācijas apjoms, jo būtiskāka ir informācijas ātra un ērta atrašana, izmantojot meklēšanas laukus. Dalder.lv piedāvā Google līmeņa meklēšanu, lai ikvienu preci vai pakalpojumu atrastu ātrāk un ērtāk!